O nas
Aktualności

Osiem medali tuchowskich judoków

Jasło, 17.03.2012
W dn. 17.03.2012 w Jaśle odbył się Międzynarodowy Turniej Judo, w którym udział wzięło około 400 zawodników z 23 klubów Polski, Ukrainy, Czech, Słowacji, Rumunii, USA.
Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowali się wychowankowie trenerów Marka Srebro i Krzysztofa Guta zdobywając 8 medali.

Hubert Starzyk (dz. mł.) kat. 42kg

Ww. zawodnicy oprócz wspomnianych medali otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.

III m. Filip Bernal

Trenerami zawodników są: Marek Srebro, Krzysztof Gut, Paweł Słowik.

III m.- Dawid Więcek (33 kg)

W czterech cyklicznych Turniejach o Puchar Białej Gwiazdy rywalizowało 24 kluby.

Udany występ Filipa Łątki
W miejscowości Galanta (Słowacja) z udziałem zawodników z Czech, Słowacji, Węgier i Polski odbył się Międzynarodowy Turniej Judo Slovakia Open Cup. Doskonale w tych zawodach zaprezentował się zawodnik tuchowskiej sekcji judo, junior, Filip Łątka. Podopieczny trenera Marka Srebro zdobył złoty medal w kat. 81 kg. W pierwszej walce wygrał przed upływem regulaminowego czasu ze Słowakiem Romanem Smidem,
w drugim pojedynku zwyciężył przez waza-ari innego zawodnika gospodarzy Stefana Michalcina.
W walce półfinałowej Łątka pokonał przed czasem Węgra Balazsa Hincze, w finale raz jeszcze udowodnił swą wyższośc nad Michalcinem, tym razem wygrywając przez ippon.
Strony:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40